ЌЕРКАТА НА МИЛЕНКО СИ КУПИ КУЌА И ЏИП НА ФЛОРИДА, ВИЕ СЛУШАЈТЕ ГО МИЛЕНКО, ВАДЕТЕ СИ ГИ ОЧИТЕ ПО УЛИЦИТЕ НА СКОПЈЕ, ГИНЕТЕ ИЗМАНИПУЛИРАНИ И ПОЛНИ СО ОМРАЗА ЗА КЛЕТИТЕ АМЕРИКАНЦИ И ШИПТАРИ!

Објавено на 11.07.2018 во 14:28:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет