(ВИДЕО) РАДМИЛА, ОСМАНИ, ПЕНДАРОВСКИ: ОВА Е ИСТОРИСКИ МОМЕНТ, ДЕНЕСКА ДОБИВАМЕ ПОКАНА ЗА НАТО, ОВА Е ГОЛЕМ ДЕН ЗА МАКЕДОНИЈА, ЗА ОВА СОНУВАШЕ НАШАТА ГЕНЕРАЦИЈА!

Објавено на 11.07.2018 во 15:07:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет