ЕКСКЛУЗИВНО - ПО ДЕНЕШНАТА ПОКАНА ОД НАТО: РЕАКЦИЈАТА НА МИЦКОВСКИ, ГРУЕВСКИ, МИЛЕНКО, ЛАТАС, ТРЕНДО, ЈАНКО, АПАСИЕВ, СОЛЗА, ПАЛЧО, БАЧЕВ...

Објавено на 11.07.2018 во 18:18:17 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет