(ВИДЕО) ТЕРЕЗА МЕЈ ГИ ПОФАЛИ ЗАЕВ И ЦИПРАС, ВЕТИ ДУПЛИРАЊЕ НА ПОМОШТА ОД БРИТАНИЈА ЗА ЗАПАДЕН БАЛКАН!

Објавено на 11.07.2018 во 23:49:47 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет