МАКЕДОНИЈО ЌЕ ТЕ БИДЕ: ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ НА ЗАЕДНИЧКО ФОТО СО ТРАМП, ТЕРЕЗА МЕЈ, ЕРДОГАН...

Објавено на 12.07.2018 во 10:32:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет