(ВИДЕО) ПО ЃАВОЛИТЕ, ЗВУЧАТ НАЈДОБРО ДОСЕГА: ОБЈАВЕНА НОВА ПЕСНА И НОВ ВИДЕО СПОТ НА ГРУПАТА МОРАЛ СО СЕГА ПОЧИНАТИОТ ВЛАТКО ИЛИЕВСКИ

Објавено на 12.07.2018 во 11:11:22 часот | Забава

Пофалби за Влатко но и за тапанарот и за водечкиот гитарист на Морал, песнава звучи стравично...

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија