АМЕРИКА СЕ РАЗБУДИ ВО ШОК: ТРАМП ПОЧНА ДА СПРОВЕДУВА ДИКТАТУРА, УАПСЕНА ПОРНО АКТЕРКАТА КОЈА ЦЕЛА ГОДИНА ТВРДЕШЕ ДЕКА ИМАЛА АФЕРА СО НЕГО И ТОЈ И ПЛАТИЛ ПАРИ ЗА ДА МОЛЧИ

Објавено на 12.07.2018 во 11:28:51 часот | Свет

Уапсена порно актерката Сторми Даниелс во стрип клуб, наводно под обвинение дека некој ја допрел?!?!

Ова е очигледна одмазда за тоа што таа цела година води ПР кампања против Трамп тврдејќи дека имала афера со него и тој и платил пари, нешто што адвокатите на Трамп по една година негирање пред еден месец и јавно го признаа.

Но нема да му успее на Трамп да ја исплаши или замолчи, Америка има моќна медиска машина стара со векови која ќе го изеде и ќе го исере како бедна лепешка. Ништо нема да го спаси!

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија