(ВИДЕО) ЗАЕВ ОД БРИСЕЛ: ЧЕСТИТКИ МАКЕДОНИЈО, ДОБИВМЕ ПОКАНА ЗА НАТО, ОД СЕГА ОДИМЕ САМО НАПРЕД!

Објавено на 12.07.2018 во 11:55:12 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет