ВО ЖИВО ОД ИСТОРИСКИОТ МОМЕНТ: ШЕФОТ НА НАТО ЌЕ МУ ЈА ПРЕДАДЕ ПОКАНАТА ЗА НАТО НА ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ ВО БРИСЕЛ!

Објавено на 12.07.2018 во 15:40:36 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет