(ВИДЕО) ЗАЕВ ЗА МАЛКУ ЌЕ СЕ РАСПЛАЧЕШЕ ОД СРЕЌА, МУ РЕЧЕ НА СТОЛТЕНБЕРГ: УФ, КОЛКУ СУМ ЕМОТИВЕН!

Објавено на 12.07.2018 во 18:10:54 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет