(ВИДЕО) БОМБА НА ПРЕТСЕДАТЕЛОТ НА ЗНМ: Здружението МАН е креација лично на Груевски со цел да направи смут во медиумите, Ивона ја ставија за лидер за да се спаси од идење во затвор за прикривање данок!

Објавено на 12.07.2018 во 22:54:53 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет