(ВИДЕО) ОВА Е ГЕНЕРАЛОТ КОЈ СЕ ЗАКАНУВАШЕ ДЕКА ЌЕ ГО БОМБАРДИРА СКОПЈЕ АКО ПАРЛАМЕНТОТ ГЛАСА ЗА НЕЗАВИСНА МАКЕДОНИЈА, СЕГА ЗЕМА ГЕНЕРАЛСКА ПЕНЗИЈА ОД 50 000 ДЕНАРИ И НЕ САКА ДА ЧУЕ ЗА ЕУ И НАТО!!!

Објавено на 13.07.2018 во 02:22:14 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет