(ВИДЕО) НЕ И Е ЛЕСНО, СИ ИМА РАБОТА СО 70 ГОДИШНО ДЕТЕ: Тереза Меј го пречека Трамп по неговото вчерашно интервју за таблоидот Сан во кое ја направи лом и повика за нејзина смена од премиерската функција

Објавено на 13.07.2018 во 14:58:28 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија