(ВИДЕО) ПАВЛЕ ТРАЈАНОВ НА ТЕЛМА: ВМРО ДПМНЕ не е свесно што прави овие денови, ако успеат да го спречат влезот на земјава во ЕУ и НАТО, тие вечно ќе бидат уништени како партија!

Објавено на 15.07.2018 во 19:58:10 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет