СДСМ СО РЕАКЦИЈА НА MАРШОТ НА ВМРОНИТЕ ВО КАВАДАРЦИ: Мицкоски маршира за спас на криминалот и го валка македонското знаме!

Објавено на 15.07.2018 во 20:51:14 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет