(ВИДЕО) ПЕНДАРОВСКИ ОД БРИСЕЛ: Никој не е среќен за договорот со Грција, но среќни сме за вратите кои ни се отвораат, подобрата иднина за земјата, за тоа се радуваме!

Објавено на 15.07.2018 во 21:29:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет