(ВИДЕО) НЕ САКАЈЌИ ГО ОТЕПА И НЕГО И ФИКУСОТ А ГО ПОФАЛИ ЗАЕВ: ЈАНКО БУРЕК МУ ГО ПРЕДЛОЖИ НА МИЦКОВСКИ ГАЗДАТА НА ТВ СОНЦЕ ЗА ПРЕЦЕДНИК НА ДРЖАВАТА!

Објавено на 16.07.2018 во 00:07:25 часот | Македонија

Заев е искусен бизнисмен :D

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет