(ВИДЕО) САФЕТ БИШЕВАЦ: Мицковски едвај чека да дојде на власт со решено прашање за името и отворени врати на ЕУ и НАТО, сега само глуми патриотизам за да упеца политички поени!

Објавено на 16.07.2018 во 00:55:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет