(ВИДЕО) АПЕЛ ДО ВЛАДАТА ДА И ПОМОГНЕ НА ОПШТИНА ПЛАСНИЦА КАДЕ ИМА 90% НЕВРАБОТЕНОСТ!!!

Објавено на 16.07.2018 во 02:46:25 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет