(ВИДЕО) АМЕРИКА ВО ШОК: Прес конференцијата на Трамп и Путин личеше на дружба на двајца најдобри другари од средно...

Објавено на 16.07.2018 во 22:36:08 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија