И конзервативците распалија по Трамп по катастрофалниот самит со Путин во Хелсинки: Трамп е тажна, срамна човечка катастрофа!

Објавено на 18.07.2018 во 03:13:33 часот | Свет

Дури и конзервативците веќе се согласни дека Трамп не знае ни што прави ни кај тера!

Колумнистот Џорџ Вил напиша жестока колумна во угледниот Вашингтон Пост во која го направи лом претседателот Трамп.

Повеќе за тоа на следниот линк.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија