(ВИДЕО) ВИСТИНСКИ ВОРКОХОЛИК: Вице премиерот Бујар Османи освен што стана шеф на преговарачкиот тим за ЕУ, деновиве успеал да одбрани докторски труд на медицински факултет каде што е хирург!

Објавено на 18.07.2018 во 21:55:46 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет