(ВИДЕО) СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ РАСКАЖА НА КАНАЛ 5 КАКО ЦРВЕНКОВСКИ И ГРУЕВСКИ ГО ДОГОВОРИЛЕ КОМПРОМИСОТ ВО 2008-МА!

Објавено на 19.07.2018 во 00:31:44 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет