ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ ГО ОТКРИ ПРАШАЊЕТО НА РЕФЕРЕНДУМОТ, ВМРОНИТЕ ПИШТАТ И ВРИШТАТ!

Објавено на 19.07.2018 во 01:17:52 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет