НОВ ШОК ЗА АМЕРИКАНЦИТЕ: Трамп му ветил на Путин дека ќе му го екстрадира поранешниот американски амбасадор во Русија да биде суден за шпионажа?!?!?!

Објавено на 19.07.2018 во 15:12:21 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија