(ВИДЕО) Заев по лидерската средба: Му даваме шанса на дијалогот, компромиси нема за стратешките цели на Република Македонија, амнестија нема!

Објавено на 19.07.2018 во 18:09:34 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет