(ВИДЕО) Шефот на ЦИА дозна во живо на тв дека Путин доаѓа во посета на САД, погледнете го неговиот коментар: Е УШТЕ ТОА НИ ТРЕБАШЕ!

Објавено на 19.07.2018 во 23:00:19 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија