(ВИДЕО) ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО ВМРО ДПМНЕ: Никола Поповски распали по опозицијата - да понуди идеи а не само гол критицизам!

Објавено на 20.07.2018 во 10:49:45 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет