ГОСПОДЕ БОЖЕ, ЛИДЕРИТЕ НА САД И ИРАН, ТРАМП И РОХАНИ СЕ ЗАКАНУВААТ ЕДЕН НА ДРУГ СО ВОЈНА НА ТВИТЕР!

Објавено на 23.07.2018 во 18:18:44 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија