(ВИДЕО) СНИМКА ОД ДРОН ОД КВАРТОТ НА АТИНА КАДЕ ЗАГИНАА 60 ГРЦИ А НАД 200 СЕ ТЕШКО ПОВРЕДЕНИ

Објавено на 24.07.2018 во 15:39:28 часот | Балкан

 

 

* реклами:

 

 

Балкан

Македонија