ОВА И ЗА ЧИФЛИГАНЕЦ Е СКАПО: Се продава плац со градежна маркица на рид врз Беверли Хилс, ЛА, за една милијарда долари!

Објавено на 28.07.2018 во 23:14:38 часот | Забава

Погледот стварно вреди една милијарда долари... Ова може да го купи само газдата на Амазон или некој од газдите на Гугл.

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија