(ВИДЕО) НЕНОРМАЛЕН ГОЛ СО МАКАЗИ НА ЏЕРДАН ШАЌИРИ ЗА ЛИВЕРПУЛ ПРОТИВ МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

Објавено на 29.07.2018 во 14:04:45 часот | Спорт

 

 

* реклами:

 

 

Спорт

Македонија