(ВИДЕО) ПОГЛЕДНЕТЕ КАКВО ТЕХНО ЛУДИЛО ВО ОХРИД СИНОЌА НАПРАВИЈА ДИЏЕИТЕ ДИМИТРИ ВЕГАС И ЛАЈК МАЈК

Објавено на 02.08.2018 во 13:21:03 часот | Забава

Ова е нешто неверојатно, браво Авалон!!!

Линк до видеото, овде.

 

 

* реклами:

 

 

Забава

Македонија