(ВИДЕО) ЗАЕВ И БОРИСОВ ВО ДРУШТВО НА СПАСОВСКИ И КАРАКАЧАНОВ ЗАЕДНИЧКИ СЕ ПОКЛОНИЈА ПРЕД СПОМЕНИКОТ НА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ ВО БЛАГОЕВГРАД!

Објавено на 02.08.2018 во 20:04:42 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет