ЗАЕВ СЕ ПОЖАЛИ: МВР не ми дава да возам мотор, ќе се обидам да ги убедам да ми дозволат да возам глисер во Охрид, тука сум 10 дена на одмор со семејството

Објавено на 03.08.2018 во 21:49:32 часот | Македонија

- Одлучивме со семејството оваа година одморот да го поминеме во Охрид 10 дена, ќе се обидам да прочитам некоја книга и да ги убедам од МВР да ми дозволат да возам глисер, ми забранија да возам мотор и тоа многу ме погоди, јас сакам адреналин!

Премиерот Заев вака го заврши интервјуто со 1 ТВ во Охрид.

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет