(ВИДЕО) ВМРО ДПМНЕ ВО ПАНИКА - ОТВОРА НОВ ФРОНТ: Освен битка со Заев, пробуваат да се пресметаат и со Јанко Бачев кој се заканува да им откине 100 000 про Руски гласови!

Објавено на 06.08.2018 во 22:42:58 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет