(ВИДЕО) МУХАМЕД ЗЕКИРИ: Од што се плаши ВМРО ДПМНЕ и тие што повикуваат на бојкот, ако се сигурни дека народот не го сака договорот со Грција, зошто бегаат од референдумот?!

Објавено на 06.08.2018 во 23:55:39 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет