(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Заев во Охрид одмара и се дружи со своите најблиски соработници

Објавено на 08.08.2018 во 17:45:49 часот | Македонија

(ФОТО) Димитров и Заев со поздрав од Охрид

Премиерот Зоран Заев и министерот за надворешни работи Никола Димитров споделија на социјалните мрежи фотографија од плажа во Охрид.

Димитров на својот профил на „Фејсбук“ на споделената фотографија напиша „Work hard, play hard“.

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет