(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Националниот координатор Стојанче Ангелов, положи свежо цвеќе во Љубанци, во чест на загинатите припадници на АРМ

Објавено на 10.08.2018 во 21:57:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет