СДСМ: Владата на СДСМ ги покачува платите на војниците и ја внесува Македонија во НАТО, ВМРО ДПМНЕ шири хистерија против НАТО

Објавено на 18.08.2018 во 08:10:06 часот | Македонија

 

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет