СДСМ: Единствено ВМРО-ДПМНЕ и Христијан Мицкоски немаат јасен став за клучните прашања од врвен национален интерес за државата и граѓаните

Објавено на 18.08.2018 во 11:38:08 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет