ОХРИД РАСТУРИ ЛЕТОВО: Има пораст од 29% кај странските туристи и 42% кај ноќевањата!

Објавено на 18.08.2018 во 19:45:51 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет