ПУТИН ВО ШАРМ ДИПЛОМАТСКА ТУРА НИЗ ЕВРОПА: Вчера танцуваше со министерката за надворешни на Австрија на нејзината свадба, денеска е на целодневен рандеву со Меркел!

Објавено на 18.08.2018 во 21:03:24 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија