(ВИДЕО) ШОКАНТЕН НАСТАП НА ЛИДЕРОТ НА ЗНМ, СЕЛМАНИ НА КУРТОН АЛФА: Владата се срами од договорот со Грција и не оди меѓу народот да го брани, туку сака медиумите да им ја одработат работата?!?!

Објавено на 18.08.2018 во 21:40:04 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет