(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Директорот на Канал 5, Мирчевски му се заканувал по телефон на лидерот на ЗНМ дека ќе почне медиска хајка против него ако не престане да се залага да нема владини реклами во медиумите?!?!

Објавено на 18.08.2018 во 21:57:42 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет