ШОК ВО АМЕРИКА: Водачката на И ЈАС движењето против сексуални злоставувачи, Асиа Аргенто, инаку екс сопруга на починатиот Ентони Бордејн, излезе дека е педофил и силувач, платила 400 000 долари на малолетник кој го силувала откако 20 години му била како мајка!!!

Објавено на 20.08.2018 во 21:29:13 часот | Свет

Снимале филм заедно во 2001-ва кога бил само 6 години, цело време му била како мајка, за потоа во 2012-та, кога имал само 17 години а таа 37 години да го покани во хотел и да го турне на кревет и да го силува со орален секс и скокање врз него.

Ова излезе во јавноста за Асиа Аргенто и актерот Јими Бенет. Пред неколку месеци таа му платила 380 000 долари на Бенет во вонсудска спогодба за да молчи за настанот.

Инаку Асиа Аргенто е водачка на И ЈАС движењето против сексуални злоставувачи и екс сопруга на починатиот Ентони Бордејн кој се самоуби пред неколку месеци.

Можно е неговото самоубиство да е токму и поради ова... Човеко сфатил дека е мажен со психопат.

Таа јавно се пожали дека била силувана од продуцентот Харви Вајнстајн во 1997-ма во Кан, Франција.

Целата сторија на следниов линк.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија