(ВИДЕО) Нов гаф на газдата на Тесла, запали џоинт во шоуто на комичарот Џо Роган, ова е само уште еден од серијата негови гафови за неколку недели

Објавено на 07.09.2018 во 18:49:55 часот | Свет

Пред еден месец го нарече педофил еден од нуркачите кои спасија деца во Тајланд.

Потоа на Твитер најави дека ќе ја трга од берзата компанијата Тесла Моторс по што се предомисли.

Потоа даде интервју за Њујорк Тајмс во кој кажа дека пати од несоница и пие лекови за спиење.

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија