(ВИДЕО) ЛИДЕРИТЕ НА МАКЕДОНИЈА И КОСОВО, ЗАЕВ И ХАШИМ ТАЧИ НА ЗАЕДНИЧКИ ПРЕС: Ќе градиме автопати, гасоводи, ќе имаме заедничка владина седница, да продолжи дијалогот на Косово со Србија!

Објавено на 12.09.2018 во 13:14:55 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

Македонија

Свет