(ВИДЕО) СОВЕТНИКОТ НА МЕРКЕЛ, МИХАИЛ РОТ: Ајде Македонци, покажете храброст и одговорност кон својата земја!

Објавено на 16.09.2018 во 11:24:49 часот | Македонија

 

 

* реклами:

 

 

 

Македонија

Свет