(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Израел и Франција срушија Руски воен шпионски авион со 14 руски војници во Сирија!

Објавено на 18.09.2018 во 10:16:47 часот | Свет

 

 

* реклами:

 

 

Свет

Македонија